Idź do
317984
1438536
Kategoria: Seriale
odpowiedzi: 3
[24.07.12, 09:42]

Białe kołnierzyki / White Collar SEZON 4 odcinek 3 online - oglądaj bez limitów + Napisy PL

Filmy Online i Seriale Online bez limitu oglądania i bez ograniczeń pobierania:

OGLĄDAJ ODCINEK 3: http://vidoo.pl/cmVmXzUx/White(...)20(napisy%20pl)

"White Collar" to serial sensacyjny opowiadający o niezwykłej współpracy zabójczo przystojnego oszusta Neala Caffreya (Matt Bomer, Teksańska masakra piłą mechaniczną: Początek) i agenta FBI Petera Burke'a (Tim DeKay). Neal zostaje ponownie złapany przez zdolnego agenta Burke'a po ucieczce z więzienia w poszukiwaniu miłości swojego życia - Kate (Alexandra Daddario), która niedawno zniknęła. Po ucieczce Neal udaje się do ich wspólnego mieszkania, gdzie znajduje jedynie pustą butelkę po winie Bordeaux, która była symbolem ich szczęścia. Tam dopada go agent Burke, któremu czarujący przestępca składa propozycję nie do odrzucenia. Caffrey chce wykorzystać swoje kryminalne doświadczenie, aby pomóc agentom federalnym łapać innych nieuchwytnych przestępców. Z początku nieufny Peter szybko docenia "profesjonalny" wygląd oraz intuicję genialnego kryminalisty, którymi nie mogą się pochwalić inni stróże prawa.

http://vidoo.pl/cmVmXzUx/White(...)20(napisy%20pl)

[24.07.12, 09:42] Załączone pliki:

Odpowiedzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
 • eddia7 [03.10.12, 21:48]

  White collar to serial sensacyjny opowiadajacy o niezwyklej wspolpracy zabojczo przystojnego oszusta neala caffreya neal zostaje ponownie zlapany przez zdolnego agenta burkea po ucieczce z wiezienia w poszukiwaniu milosci swojego zycia po ucieczce neal udaje sie do ich wspolnego mieszkania gdzie znajduje jedynie pusta butelke po winie bordeaux ktora byla symbolem ich szczescia tam dopada go agent burke ktoremu czarujacy przestepca sklada propozycje nie do odrzucenia caffrey chce wykorzystac swoje kryminalne doswiadczenie aby pomoc agentom federalnym lapac innych nieuchwytnych przestepcow (mozna ogladac bez limitow http://filmymegavideo.pl) z poczatku nieufny peter szybko docenia profesjonalny wyglad oraz intuicje genialnego kryminalisty ktorymi nie moga sie pochwalic inni stroze prawa

 • Paweł [25.07.12, 14:15]

  Szukałem wszędzie tego serialu (wiele razy się nabrałem) aż w końcu znalazłem go tutaj:
  http://vidoo.pl/cmVmXzY2/White(...)zon.4.Odcinek.3

  Poprzednie odcinki:
  http://vidoo.pl/cmVmXzY2/White(...)zon.4.Odcinek.2
  http://vidoo.pl/cmVmXzY2/White(...)zon.4.Odcinek.1
  Polecam naprawdę ten serwis, można oglądać wszystko bez limitów i w super jakości!

 • White Collar [24.07.12, 09:53]

  Białe kołnierzyki / White Collar Sezon 4 Odcinek 3 online bez limitu, pobierz bez ograniczeń

  Filmy Online i Seriale Online bez limitu oglądania i bez ograniczeń pobierania:

  http://megavideo-bezlimitu.pl/(...)zon_4_odcinek_3

  Neal Caffrey (Matt Bomer) ucieka z pilnie strzeżonego więzienia. Władze wzywają jedynego człowieka, który może go schwytać - agenta FBI Petera Burke'a (Tim DeKay). Burke, który wsadził Caffreya do więzienia trzy lata wcześniej, rusza tropem nieznajomej wizytorki - Kate. Okazuje się, że Neal ruszył w pogoń za piękną kobietą. Burke znajduje go w jej mieszkaniu, a Caffrey poddaje się bez walki. W trakcie aresztowania zauważa szczegół na garniturze agenta, związany ze sprawą, którą ten prowadzi. Dzięki drobnej uwadze złodzieja (w zamian za odwiedziny), udaje mu się wprowadzić śledztwo na nowe tory. Caffrey proponuje układ - wyjdzie z więzenia i zostanie wcielony do jednostki Burke'a jako konsultant. Władze FBI przystają na umowę, zabezpieczając złodzieja nadajnikiem GPS. Neal znajduje sobie bogatą utrzymankę i z właściwym sobie urokiem pomaga rozwiązać sprawę złodzieja. W serialu przewijają się wątki obyczajowe - małżeństwo agenta Burke'a jest dość wyraźnie zarysowanym drugim planem.

  Oglądaj filmy bez limitu i pobieraj bez ograniczeń z VideoWeed, NovaMov, Putlocker, VideoBB, VideoZer, OdSiebie, AnyFiles, SockShare, MaxVideo, MovieZer, Stagero, ModoVideo, MegaVideo:

  http://megavideo-bezlimitu.pl/MTA/

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
avatar gościa

:)