Idź do
317984
1438524
Kategoria: Premiery kinowe
gość
851
odpowiedzi: 1
[03.03.12, 00:31]

W grze 2. Nowy poziom (2010) online bez limitów

W trakcie operacji specjalnej zginął Kostia, jeden z członków drużyny graczy komputerowych, a Rita (Marina Petrenko) została ciężko ranna. W życiu jego kolegów z drużyny, amatorów rozgrywek w wirtualnym świecie, rozpoczyna się nowy etap. Każdy z nich jest już pewien, że drużyna jest narzędziem walki o wpływy między przestępczymi syndykatami. Przedmiotem powszechnego pożądania stają się dyski z niezwykłą grą, której zasady przenikają do realnej rzeczywistości. Zdobywane w trakcie gry umiejętności bojowe pozwalają graczom działać w świecie rzeczywistym. Dyski z zapisaną grą próbują przejąć zarówno przedstawiciele wpływowych organizacji, jak również sami gracze. Główne zadanie drużyny graczy jest jasne - nie mogą oni dopuścić, aby dyski wydostały się za granicę. Tymczasem część drużyny buntuje się i zamierza stworzyć własne oddziały bojowe. Wampir (Sergiej Czirkow) i Rita próbują im przeszkodzić.

Film można obejrzeć: http://kinolandia.pl/film/1026(...)owy-poziom-2010

Dowód na to że można oglądać bez limitów: http://vimeo.com/36346963

Odpowiedzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
 • W grze 2 [03.03.12, 09:38]

  W grze 2. Nowy poziom / Na igre 2: Novyy uroven (2010) online bez limitu, pobierz bez ograniczeń

  Filmy Online i Seriale Online bez limitu oglądania i bez ograniczeń pobierania:

  http://megavideo-bezlimitu.pl/(...)owy_poziom_2010

  Jeden z członków drużyny graczy komputerowych, Kotia, zginął w trakcie operacji specjalnej, a Rita została ciężko ranna. Każdy z ich kolegów z drużyny jest już pewien, że są narzędziem walki o wpływy między przestępczymi syndykatami. Rozpoczyna się mordercza walka o dyski z niezwykłą grą, której zasady przenikają do realnej rzeczywistości. Dzięki temu nabyte w trakcie gry umiejętności bojowe pozwalają graczom działać w świecie rzeczywistym.

  Oglądaj filmy bez limitu i pobieraj bez ograniczeń z VideoWeed, NovaMov, Putlocker, VideoBB, VideoZer, OdSiebie, AnyFiles, SockShare, MaxVideo, MovieZer, Stagero, ModoVideo, MegaVideo:

  http://megavideo-bezlimitu.pl/MTA/

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
avatar gościa

:)