Idź do
317984
1438526
Kategoria: Seriale
odpowiedzi: 1
[23.05.12, 11:43]

Barwy szczęścia odcinek 760 online - oglądaj serial bez limitów

Barwy szczęścia odcinek 760 oglądaj online:

http://vidoo.pl/cmVmXzUx/Barwy(...)20odcinek%20760

Bartek i Stefan nie radzą sobie sami na gospodarstwie. Z opresji ratuje ich Waleria, która postanawia zostać z nimi do powrotu Oksany. Alina ma dosyć przeciągającej się wizyty Asima, lecz młody kochanek nie myśli o wyjeździe. Zrozpaczona Rybińska prosi Ksawerego o pomoc. Maria szykuje się na wesele kolegi Marka. Zwierza się Marcie z obaw dotyczących poznanego mężczyzny i ich znajomości. Po kilkumiesięcznej nieobecności Kaśka wraca do Warszawy w towarzystwie tajemniczej dziewczyny, Marleny.

Gatunek: Serial obyczajowy

Kraj: Polska

Rok produkcji: 2012

Obsada: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski, Izabela Kuna, Sławomira Łozińska

Scenariusz: Paweł Jurek, Tomasz Wasilewski, Iwona Strzałka

Czas trwania: 35 minut

Odpowiedzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
 • Barwy [23.05.12, 12:10]

  Barwy szczęścia Odcinek 760 online bez limitu, pobierz bez ograniczeń

  Filmy Online i Seriale Online bez limitu oglądania i bez ograniczeń pobierania:

  http://megavideo-bezlimitu.pl/(...)cia_odcinek_760

  Bartek i Stefan nie radzą sobie sami na gospodarstwie. Z opresji ratuje ich Waleria, która postanawia zostać z nimi do powrotu Oksany. Alina ma dosyć przeciągającej się wizyty Asima, lecz młody kochanek nie myśli o wyjeździe. Zrozpaczona Rybińska prosi Ksawerego o pomoc. Maria szykuje się na wesele kolegi Marka. Zwierza się Marcie z obaw dotyczących poznanego mężczyzny i ich znajomości. Po kilkumiesięcznej nieobecności Kaśka wraca do Warszawy w towarzystwie tajemniczej dziewczyny, Marleny.  Oglądaj filmy bez limitu i pobieraj bez ograniczeń z VideoWeed, NovaMov, Putlocker, VideoBB, VideoZer, OdSiebie, AnyFiles, SockShare, MaxVideo, MovieZer, Stagero, ModoVideo, MegaVideo:

  http://megavideo-bezlimitu.pl/MTA/

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
avatar gościa

:)