Idź do
317970
1438460
Kategoria: Premiery kinowe
ponuryzniwiarz
ponuryzniwiarz offline
odpowiedzi: 10
[01.10.14, 15:42]

Film Joe

Jakie macie przeczucia odnośnie tej produkcji? Jestem ciekaw jak sprawdzi się Cage w tej roli. To pewnie będzie kreacja podobna do tej ze złego porucznika, a akurat w tej roli Cage poradził sobie znakomicie. Jak si wybiore to podziele się z wami moim poglądaem

Odpowiedzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
  • gość [03.10.14, 11:41]

Moim zdaniem może być spoko, pewnie coś w klimacie "Zrodzonego w ogniu". Cage jak dla mnie nigdy nie grał ambitnych postaci ale może w tym filmie pokaże coś ciekawego. Jak zobaczysz wcześniej niż ja to koniecznie napisz jak wrażenia;)

• gość [20.10.14, 11:07]

Ja widziałem i zrobiło na mnie spore wrażenie. Gra aktorska bardzo dobra, ale największe wrażenie zrobił na mnie klimat wytworzony przez Greena. Te zaciemnione pomieszczenia, fajna praca kamery... to wszystko składa się na końcowe dobre wrażenie odnośnie tego filmu

• weduwio [20.10.14, 11:16]

A mi zdecydowanie najbardziej podobała się gra tego aktora, który grał "protegowanego" Cage'a :) jak na tak młodego aktora pokazał naprawde duży potencjał.

• Asap [20.10.14, 11:39]

Ja wybrałem się na Joe z drugą połówką no i powiem wam, że film spoko, ale średnio nadaję się na randkę z dziewczyną. Mocna produkcja

• gość [20.10.14, 12:19]

weduwio
    A mi zdecydowanie najbardziej podobała się gra tego aktora, który grał "protegowanego" Cage'a :) jak na tak młodego aktora pokazał naprawde duży potencjał.

Green często stawia na jakichś nieznanych aktorów - Ojca tego dzieciaka grał bezdomny, który notabene zmarł na ulicy kilka miesięcy po zakonczeniu zdjęć.

• FIFA 15 coins [11.12.14, 00:44]

nice going!

• FIFA15-coin.com [14.12.14, 03:05]

That makes two of us.

• FIFA 15 coins [15.12.14, 00:21]

I do not know

• gość [06.09.15, 10:11]

že si to ty,chude1 Liška,tak ti přede1m na to zblbnuted sve9 know-how a to zcela girats.Takovej předklad,přijde za mnou klient faplně blbej a ještě me1 nějakej proble9m.Tak vemu ze1lohu a jdem na to."Geniem do třed dnů" se ty moje kurzy jmenujed.Na a je1 ho za ty tři dny přesvědčedm,že je opravdovej genius,že všechno může,všechny překe1žky zdole1,všemu rozumed a že je ředitelem vesmedru.A pokud to jeho okoled neche1pe,tak by je o tom měl poučit.Nevěřila bys,jak je snadnfd přesvědčit vola,že je genius.To člověk zvle1dne za pe1r minut,ale je1 to schve1lně natahuju,abych z toho měl poře1dnej vejvar.Na a hloupfd klient odche1zed vyprsenej a s hlavou hrdě vztyčenou se ujedme1 nějake9ho mesie1šske9ho fakolu hodne9ho sve9 geniality.Chytřed v něm sice vided ještě většedho blbce,než byl předtedm,ale protože jsou chytřed,tak mu to neřeknou.Ale chytrejch naštěsted moc po světě neběhe1,takže se najde dalšed sposta blbců,co me9mu klientovi tu genialtu uvěřed a chtějed ji taky.Takže se mně dveře netrhnou.Mladed,stařed,se školama i bez z každfdho uděle1m genia.Pokud teda na to me1 prachy samozřejmě.Tak teď vedš jak na to a věředm,že tvoje dalšed blogove1ned bude naprosto genie1lned:-000)))))

• gość [16.05.17, 01:28]

A minute saved is a minute eaendr, and this saved hours!

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:

:)