Idź do
317984
1438526
Kategoria: Pozostałe tematy
odpowiedzi: 14
[03.09.17, 13:28]

Jeśli się ktoś tu teraz pojawi nieproszony

To będzie to wyłącznie moja wina.

Najlepsza odpowiedź

Farka [03.09.17, 14:13]

Jeżeli chcecie zaprosić Thomasa to dajcie znać, bo on na kowbojki nie zagląda chyba od roku.
Napisałabym mu sms. :)

Inne odpowiedzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
  • gość [03.09.17, 13:30]

Ja już zawaliłem sprawę.
    Próbować zawsze warto! :)

• gość [03.09.17, 13:33]

Już dałam im znać, jeśli zechcą to się tutaj pojawią, jeśli nie to zostaną tam. Ich wybór. Cieszę się, że Ty to Ty i dziękuje Ci, że chociaż próbowałeś, bo to i tak więcej niż ktokolwiek zrobił.

• gość [03.09.17, 13:36]

Poetka
    Już dałam im znać, jeśli zechcą to się tutaj pojawią, jeśli nie to zostaną tam. Ich wybór. Cieszę się, że Ty to Ty i dziękuje Ci, że chociaż próbowałeś, bo to i tak więcej niż ktokolwiek zrobił.
    Nawet jak wszyscy zrezygnują to i tak cieszę się, że próbowałem. Było fajnie i przynajmniej na 2 dni stare kowbojki wróciły.

• gość [03.09.17, 13:40]

Wiesz co, jak to nie wyjdzie to już nie ma czego szukać na kowbojkach.

• gość [03.09.17, 13:44]

Też tak uważam.
    Tam jest z miesiąca na miesiąc coraz gorzej.
    Kiedyś próbowałem zgłaszać trolli do administracji forum,
    nawet pokazywałem screeny w szafie, ale ani na trolli to nie podziałało,
    ani administracja sobie niewiele z tego robiła.

• gość [03.09.17, 13:47]

To nic nie da. Jak jeszcze byl na kowbojkach Thomas tlumaczyl, ze dopoki maja jakies tam nikle, ale jednak, zyski z reklam to oni sie tego nie pozbeda, ale tez nie oplaca im sie w tym momencie o to dbac.

• gość [03.09.17, 13:48]

Zaskoczyłeś mnie, że dwa dni siedziałeś nad tym żeby to wypaliło. Myślałam, że większość ma już wywalone na kowbojki.

• gość [03.09.17, 13:51]

Gdy grupa wp została przejęta to właśnie wtedy moderacja zniknęła całkowicie.
    Wcześniej też było źle, ale jeszcze dało się coś do moderacji napisać i o dziwo czasem odpisywali.

• gość [03.09.17, 13:52]

A propo do Thomasa zamierzasz napisać?
    On chyba jest normalny.

• gość [03.09.17, 13:59]

Zamierzam. Napisałam do Farki i zamierzam napisać do NSP.

• najlepsza Farka [03.09.17, 14:13]

Jeżeli chcecie zaprosić Thomasa to dajcie znać, bo on na kowbojki nie zagląda chyba od roku.

• gość [03.09.17, 14:15]

Farka
    Jeżeli chcecie zaprosić Thomasa to dajcie znać, bo on na kowbojki nie zagląda chyba od roku. Napisałabym mu sms. :)
    Kurcze, to byłoby strasznie miłe z Twojej strony :)

• Farka [03.09.17, 14:18]

Poetka
    Farka
    Jeżeli chcecie zaprosić Thomasa to dajcie znać, bo on na kowbojki nie zagląda chyba od roku. Napisałabym mu sms. :)
    Kurcze, to byłoby strasznie miłe z Twojej strony :)
    Zaraz napiszę. :)

• NSP [03.09.17, 14:30]

No to już dotarłem.

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:

:)