Idź do
317964
1438107
Kategoria: Premiery kinowe
Kanikuly
Kanikuly offline
odpowiedzi: 23
[25.10.13, 09:28]

Mój Biegun - Cały film online DVDRip

Kolejny film polski, który mogę pochwalić. Bardzo dobra gra aktorska!

Film online: http://goo.gl/VVHz0O

Możliwość pobrania na dysk: http://goo.gl/isn75J

Historia najmłodszego w historii zdobywcy gór, Jana Meli, który uległ poważnemu wypadkowi.

POLECAM :D

Pokaż odpowiedzi użytkownika (2) »

Najlepsza odpowiedź

Kanikuly [25.10.13, 09:40]

„Mój biegun” to prawdziwa historia Jana Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Zanim jednak do tego doszło, jego rodzina musiała poradzić sobie z serią tragicznych wydarzeń. Śmierć młodszego syna, a po kliku latach – ciężki wypadek nastoletniego Jaśka. To historia, w której rodzina odnajduje na nowo wiarę i miłość. Historia chłopca, który walcząc o powrót do normalnego życia, odnajduje w sobie siłę charakteru obcą niejednemu dorosłemu. To przepiękna opowieść o ludziach, którzy trwają razem pomimo tragedii i uczą się bolesne wydarzenia przekuwać w zwycięstwo.

Inne odpowiedzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
  • najlepsza Kanikuly [25.10.13, 09:40]

„Mój biegun” to prawdziwa historia Jana Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Zanim jednak do tego doszło, jego rodzina musiała poradzić sobie z serią tragicznych wydarzeń. Śmierć młodszego syna, a po kliku latach – ciężki wypadek nastoletniego Jaśka. To historia, w której rodzina odnajduje na nowo wiarę i miłość. Historia chłopca, który walcząc o powrót do normalnego życia, odnajduje w sobie siłę charakteru obcą niejednemu dorosłemu. To przepiękna opowieść o ludziach, którzy trwają razem pomimo tragedii i uczą się bolesne wydarzenia przekuwać w zwycięstwo.

• Kanikuly [25.10.13, 09:42]

W "Moim biegunie" mnóstwo jest ładnych obrazków i efektownych ujęć. Nie ma natomiast bohatera, który potrafiłby unieść półtoragodzinną opowieść. Twórcy filmu rezygnują z niego na własne życzenie. Historia Janka Meli, który jako pierwszy niepełnosprawny człowiek zdobył dwa bieguny Ziemi, w filmie Głowackiego zostaje bowiem upchnięta w formę łzawego rodzinnego dramatu.

• JOLKAJOLKA [25.10.13, 09:49]

Znakomity film :D Obejrzę z pewnością jeszcze kilka razy!!

Również polecam :D

• Komiksss [25.10.13, 09:58]

Ekstra film. Nie potrzeba więcej komentować

• karolex [25.10.13, 10:02]

Nieźle, Nieźle, to jest film! Jasiek Mela GÓRĄ!!

:D

• gość [25.10.13, 11:35]

• gość [25.10.13, 11:36]

Bez dwóch zdań - NAJLEPSZY FILM 2013 :D

• gość [25.10.13, 11:37]

Ósma :P

• Kala1111 [25.10.13, 12:41]

Zgadzam się z powyższymi komentarzami!
    Pozdrowienia z Łomży :P

• gość [25.10.13, 12:44]

Prawdziwa historia Jaśka Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu.

Naprawdę ok!

• gość [25.10.13, 13:18]

Z A C N Y F I L M !!!!!!!!!!

:)

• gość [25.10.13, 13:19]

Całkiem całkiem :P

Z cyklu "Prawdziwe historie": "Mój biegun" opowiada historię Jasia Meli i jego rodziny od tragicznej śmierci Piotrusia – brata chłopca, do momentu wyprawy na biegun północny. To opowieść o heroicznej walce z samym sobą, z której płynie morał, że każde trudne i bolesne zdarzenia można przekuć w siłę.

• gość [25.10.13, 13:20]

super!

• gość [25.10.13, 13:22]

czternasty hahahahha :)

• gość [25.10.13, 13:30]

OK !

• gość [25.10.13, 20:04]

• gość [25.10.13, 20:06]

najlepszy!

:p ;p :p :p

:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

:d

:D

• gość [25.10.13, 20:09]

THE BEST!

• gość [26.10.13, 00:34]

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

To najlepsza stronka z filmami

BEZ OPŁAT

watchmovie.pl/player/fid/sf8 ebR/Moj_biegun_2013_PL

Sprawdzona i bez ściemy

Polecam

• gość [30.11.13, 22:18]

Film jest super i nie ukrywam , że byłam pod wrażeniem jak chłopiec radził sobie z takim problem . Bardzo mi się podobało :)

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:

:)