Idź do
317984
1438536
Kategoria: Seriale
odpowiedzi: 1
[11.04.12, 12:31]

Morze miłości odcinek 26, 27, 28, 29, 30, 31 Online + streszczenie

Filmy Online i Seriale Online bez limitu oglądania i bez ograniczeń pobierania:

http://vidoo.pl/cmVmXzUx/Morze(...)%20odcinek%2026

Salvador mówi Esperanzy, że pomścił jej krzywdę. Guillermo odwiedza Aurorę i Antonia. Mówi im, że jest ojcem Estrelli i że chce wziąć odpowiedzialność za córkę.

http://vidoo.pl/cmVmXzUx/Morze(...)%20odcinek%2027

Estrella nie chce pogodzić się z Guillermem. Mężczyzna mówi, że opłaci leczenie Casildy, ale dziewczyna nie zgadza się na to. Oriana nalega, aby Victor Manuel poprosił ją o rękę.

http://vidoo.pl/cmVmXzUx/Morze(...)%20odcinek%2028

Casilda wpada pod samochód. Estrella dowiaduje się, że jej matka jest w ciężkim stanie. Violeta daje jej wizytówkę Guillerma, którą dziewczyna wcześniej podarła.

http://vidoo.pl/cmVmXzUx/Morze(...)%20odcinek%2029

Szczęśliwa Oriana przyjmuje pierścionek od Victora Manuela. Mężczyzna mówi jej, żeby nie traktowała go jako pierścionka zaręczynowego, ponieważ on nie zamierza się z nią ożenić.

http://vidoo.pl/cmVmXzUx/Morze(...)%20odcinek%2030

Zakochana w Leonie Lucia obiecuje, że przekona Victora Manuela do sprzedaży Playa Escondida. Gdy ten po raz kolejny odmawia, Leon wyciąga broń. Między mężczyznami dochodzi do szarpaniny.

http://vidoo.pl/cmVmXzUx/Morze(...)%20odcinek%2031

Victor Manuel prosi Luz o wyjaśnienia. Bracho informuje mieszkańców, że zamyka sklep. Ludzie są zrozpaczeni. Santos obiecuje im pomóc. Hernan zaprasza Estrellę do muzeum.

Odpowiedzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
 • Morze miłości [11.04.12, 13:31]

  Morze miłości / Mar de Amor Odcinek 26-30 online bez limitu, pobierz bez ograniczeń

  Filmy Online i Seriale Online bez limitu oglądania i bez ograniczeń pobierania:

  http://megavideo-bezlimitu.pl/(...)osci_odcinek_26

  Violeta nie może poradzić sobie z Casildą. Salvador mówi Esperanzy, że pomścił jej krzywdę. Guillermo odwiedza Aurorę i Antonia. Mówi im, że jest ojcem Estrelli i że chce wziąć odpowiedzialność za córkę. Namawia ich, aby podali mu nowy adres dziewczyny. Leon zleca Tiburonowi zabicie swego szwagra. Estrella postanawia umieścić matkę w klinice psychiatrycznej. Lucia namawia Victora Manuela, aby sprzedał dom i miasteczko. Mężczyzna oponuje, ponieważ chce pomóc mieszkańcom Playa Escondida.

  http://megavideo-bezlimitu.pl/(...)osci_odcinek_27

  Estrella nie chce pogodzić się z Guillermem. Mężczyzna mówi, że opłaci leczenie Casildy, ale dziewczyna nie zgadza się na to. Oriana nalega, aby Victor Manuel poprosił ją o rękę. Mężczyzna pyta ją o relacje z Santosem. Estrella i Violeta chcą znaleźć szpital dla Casildy, w którym kobieta byłaby leczona za darmo. Zamaskowani bandyci usiłują je porwać, ale kobietom udaje się obronić. Victor Manuel opowiada Luz, dlaczego odrzucił miłość Estrelli. Kobieta nie wierzy, że chrześnica Aurory była kochanką Leona.

  odcinek 28
  Casilda wpada pod samochód. Estrella dowiaduje się, że jej matka jest w ciężkim stanie. Violeta daje jej wizytówkę Guillerma, którą dziewczyna wcześniej podarła. Estrella postanawia zwrócić się do niego z prośbą o pomoc finansową. Mówi jednak mężczyźnie, że nie może traktować go jak ojca, ponieważ nigdy nie wybaczy mu tego, co zrobił Casildzie. Antonio uświadamia Victorowi Manuelowi, że jest manipulowany przez Leona. Salvador postanawia poprosić Carmitę o rękę. Victor Manuel daje Orianie pierścionek zaręczynowy.

  odcinek 29
  Szczęśliwa Oriana przyjmuje pierścionek od Victora Manuela. Mężczyzna mówi jej, żeby nie traktowała go jako pierścionka zaręczynowego, ponieważ on nie zamierza się z nią ożenić. Gdy Oriana wyprasza go z domu, Victor Manuel dodaje, że wie o jej romansie z Santosem. Torres namawia Guillerma, aby zaprzestał starań o uznanie go jako ojca Estrelli oraz zmianę testamentu. Mężczyzna nie daje się przekonać i zwalnia adwokata z pracy. Leon usiłuje nakłonić Victora Manuela do sprzedaży Playa Escondida.

  odcinek 30
  Zakochana w Leonie Lucia obiecuje, że przekona Victora Manuela do sprzedaży Playa Escondida. Gdy ten po raz kolejny odmawia, Leon wyciąga broń. Między mężczyznami dochodzi do szarpaniny. Estrella i Casilda opowiadają doktorowi Hernanowi o swoich losach. Lekarz namawia przyjaciela, aby zatrudnił Estrellę w swojej firmie. Elena traci przytomność. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna jest w ciąży. Parra doprowadza do zamknięcia sklepu Bracha. Lucia wyznaje Victorowi Manuelowi, że Luz jest jego matką.

  Oglądaj filmy bez limitu i pobieraj bez ograniczeń z VideoWeed, NovaMov, Putlocker, VideoBB, VideoZer, OdSiebie, AnyFiles, SockShare, MaxVideo, MovieZer, Stagero, ModoVideo, MegaVideo:

  http://megavideo-bezlimitu.pl/MTA/

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
avatar gościa

:)