Idź do
317984
1438524
Kategoria: Seriale
saska22
saska22 offline
odpowiedzi: 1
[09.09.13, 18:20]

Nieposkromiona miłość Odcinek 10 oglądaj + streszczenie

Nieposkromiona miłość odcinek 10 PL

OGLĄDAJ ODCINEK 10: http://vimeoo.net/series/5/Nie(...)%2010%20PL.html

Streszczenie:

Abraham jest przekonany, że Daniel usiłował zabić jego siostrę, aby otrzymać pieniądze z milionej polisy. Sugeruje Danielowi że ożenił się z Miram dla pieniędzy i życie to udowodniło – Daniel jest wstrząśnięty, że to akurat Abraham go o to podejrzewa, mówi szwagrowi, że jak Mirami się obudzi to go za to znienawidzi, że własny brat posłał szwagra do więzienia. Camila i Agustina dowiadują się o problemach Daniela, mecenas który Camila prosiła go aby sprawdził dlaczego nie pojawił się jej kuzyn ogłasza ze w dniu jego przylotu było włamanie w jego domu i postrzeliły jego żona a on jest podejrzany o zabicie żony, która leży w śpiączce – Camila i Agustina są zszokowani. Daniel zostaje przewieziony do aresztu. Dionisio nakazuje płatnemu zabójcy wrócić do Meksyku, żeby nikt go nie podejrzewał.

http://vimeoo.net/series/5/Nie(...)%2010%20PL.html

Gatunek: Telenowela

Kraj: Meksyk

Rok produkcji: 2012

Obsada: Silvia Navarro, Cristián de la Fuente, César Évora, Leticia Calderón, Olivia Bucio, Mariana van Rankin, Eddy Vilard

Czas trwania: 60 minut

Odpowiedzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
  • gość [11.09.13, 22:24]

    Nieposkromiona miłość / Amor Bravio Odcinek 10

    Camila odkrywa, że Alonso ją okłamał co do swojej terapii. Alonso wmawia żonie, że zdaniem lekarza wina leży po jej stronie. Camila nie widzi ratunku dla ich małżeństwa i proponuje rozwód. Dionisio informuje Camilę, że żona Daniela umarła, a sam Daniel zostanie uznany za zmarłego, jeśli w ciągu roku się nie odnajdzie. Alonso cieszy się, że za dwanaście miesięcy Camila będzie jedyną dziedziczką. Leoncio proponuje Natalii, żeby zostali parą, ale ona nie odwzajemnia jego zauroczenia. Isadora uważa, że należy upewnić się, kto jest winny problemów w małżeństwie jej syna i wręcza Alonsowi kluczyki do hotelu. Alonso nie sprawdza się jako mężczyzna i przegania wynajętą prostytutkę. Camila po raz kolejny natyka się na Daniela i grozi mu, że wezwie policję, jeśli będzie za nią chodził. Isadora wytyka synowi, że pozwala żonie wychodzić samej z domu. Camila wyznaje mamie, że tęskni za wujem i chciałaby poznać jego syna. Daniel pojawia się na hacjendzie „La Malquerida”.

    1k.pl/obejrzyj

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
avatar gościa

:)