Idź do
317984
1438526
PREMIERY
PREMIERY offline
odpowiedzi: 10
[18.07.12, 17:45]

Nietykalni online ZA DARMO

http://premieryonline.blogspot(...)ables-2012.html

Największy portal PREMIER zaprasza w wakacje na FILMY online

Oglądaj ZA DARMO,
BEZ LIMITU,
BEZ OPŁAT,
BEZ OGRANICZEŃ,
W JAKOŚCI HD

http://premieryonline.blogspot(...)ables-2012.html

Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich… nietykalnymi.
Prawdziwa historia dwóch mężczyzn, którzy nie mieli prawa się spotkać: sparaliżowanego w wyniku wypadku hrabiego i młodego, czarnoskórego Drissa, niedawno zwolnionego z więzienia, który uczestniczy w programie resocjalizacyjnym. Dwa światy, różne charaktery, ogień i woda, a ich wzajemne relacje zaskoczą wszystkich, łącznie z nimi samymi… ”Nietykalni” biją rekordy popularności w Europie: oczarowali już 25 milionów widzów.

http://premieryonline.blogspot(...)ables-2012.html

.

Pokaż odpowiedzi użytkownika (8) »

Najlepsza odpowiedź

gość
Podoba mi się! 68% Nie podoba mi się 32% (623 - 289)
gość [09.11.12, 12:48]

Nietykalni

http://www.film-online-ziom.pl(...)lni-online.html

Driss jest imigrantem z kryminalną przeszłością, który mieszka w szarych blokowiskach na paryskich przedmieściach. Aby uzyskać prawo do zasiłku musi przedłożyć urzędowi świadectwa od pracodawców, którzy go nie zatrudnili. Mężczyzna pojawia się na kolejnej rozmowie, ubiegając się o posadę osobistego pielęgniarza dla sparaliżowanego milionera, Philippe. Pomimo braku doświadczenia zawodowego, wymaganego wykształcenia i stosownych referencji zostaje zaangażowany.


http://www.film-online-ziom.pl(...)lni-online.html

Inne odpowiedzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
avatar gościa

:)