Idź do
317984
1438536
Kategoria: Premiery kinowe
gość
874
odpowiedzi: 2
[03.03.12, 17:15]

Skins / Kumple: Rich [S06E02] (2007) online bez limitów

Grupa brytyjskich nastolatków w okresie dorastania. Młodzi mieszkańcy Bristolu to grupa 10 przyjaciół, którzy szukają miłości i próbują żyć podobnie jak dorośli. Nie obce są im imprezy do rana, narkotyki, papierosy i alkohol to najlżejsze używki. Sid jest zakompleksionym nastolatkiem, stara się przestać być prawiczkiem, zmanipulowany przez jego najlepszego przyjaciela – Tony’ego. Michelle jest dziewczyną Tony’ego, którą on manipuluje podobnie jak Sidem i wszystkimi z ich paczki. Anwar pochodzi z bardzo religijnej muzułmańskiej rodziny i chce przeżyć swój ‘pierwszy raz’ z dziewczyną. Maxxie jest doskonałym tancerzem, którego talentu nie dostrzega rodzina. Nie poszukuje dziewczyny, oficjalnie przyznaje się do homoseksualizmu. Cassie jest chora na anoreksję i zakochana ‘na zabój’ w Sidzie. W ich świecie rodzice i nauczyciele nie są do końca dorośli, podobni jak nasi bohaterowie. Wszyscy pomimo różnic tworzą niesamowitą paczkę przyjaciół…

Film można obejrzeć: http://kinolandia.pl/film/7838(...)ich-s06e02-2007

Dowód na to że można oglądać bez limitów: http://vimeo.com/36346963

Odpowiedzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
 • Skins [03.03.12, 20:09]

  Kumple / Skins Sezon 6 Odcinek 6 online bez limitu, pobierz bez ograniczeń


  Filmy Online i Seriale Online bez limitu oglądania i bez ograniczeń pobierania:


  http://megavideo-bezlimitu.pl/(...)zon_6_odcinek_6


  Serial opowiada o życiu typowych angielskich nastolatków. W każdym odcinku przedstawiony jest obraz, problemy innego bohatera. W serialu poruszane są ważne kwestie dla nastolatków m.in miłości, przyjaźni czy akceptowania przez rówieśników.


  Oglądaj filmy bez limitu i pobieraj bez ograniczeń z VideoWeed, NovaMov, Putlocker, VideoBB, VideoZer, OdSiebie, AnyFiles, SockShare, MaxVideo, MovieZer, Stagero, ModoVideo, MegaVideo:

  http://megavideo-bezlimitu.pl/MTA/

 • moviezorPL [06.03.12, 17:41]

  ogladaj na

  www.moviezor.pl

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
avatar gościa

:)