Idź do
317984
1438524
Kategoria: Seriale
odpowiedzi: 1
[17.02.12, 09:52]

Spartakus: Krew i piach / Spartacus: Blood and Sand Sezon 2 Odcinek 4 online bez limitu, pobierz bez ograniczeń

Filmy Online i Seriale Online bez limitu oglądania i bez ograniczeń pobierania:

http://megavideo-bezlimitu.pl/(...)zon_2_odcinek_4

Nakręcona z wielkim rozmachem, pełna realistycznych scen walk gladiatorów opowieść o słynnym rzymskim gladiatorze Spartakusie, który skazany na rozłąkę z ojczyzną i ukochaną kobietą musi walczyć na arenach, gdzie rozlewana krew i szafowanie śmiercią to najlepsza rozrywka dla zebranych tłumów. Siłę do walki daje mu jednak niepohamowana żądza zemsty na swoich oprawcach. Aby przeżyć i zwyciężyć musi stać się kimś więcej niż gladiatorem, musi stać się legendą. Wcielony siłą do szkoły dla gladiatorów Spartakus, który niedawno przyjął chrzest, tłumi w sobie chęć zemsty. Jego nowy pan obiecuje połączyć go z żoną.

Oglądaj filmy bez limitu i pobieraj bez ograniczeń z VideoWeed, NovaMov, Putlocker, VideoBB, VideoZer, OdSiebie, AnyFiles, SockShare, MaxVideo, MovieZer, Stagero, ModoVideo, MegaVideo:

http://megavideo-bezlimitu.pl/MTA/

Odpowiedzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
  • ollkka4 [28.09.12, 20:55]

    Nakrecona z wielkim rozmachem pelna realistycznych scen walk gladiatorow opowiesc o slynnym rzymskim gladiatorze spartakusie ktory skazany na rozlake z ojczyzna i ukochana kobieta musi walczyc na arenach gdzie rozlewana krew i szafowanie smiercia to najlepsza rozrywka dla zebranych tlumow. sile do walki daje mu jednak niepohamowana zadza zemsty na swoich oprawcach. aby przezyc i zwyciezyc musi stac sie kims wiecej niz gladiatorem musi stac sie legenda. wcielony sila do szkoly dla gladiatorow spartakus ktory niedawno przyjal chrzest tlumi w sobie chec zemsty. jego nowy pan obiecuje polaczyc go z zona. wideo http://filmymegavideo.pl

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:
avatar gościa

:)