Idź do
317963
1438037
Kategoria: Premiery kinowe
ela25
ela25 offline
odpowiedzi: 10
[11.09.13, 16:40]

Wałęsa. Człowiek z nadziei - pobierz film download

Wałęsa. Człowiek z nadziei PL

OGLĄDAJ FILM: http://vimeoo.net/doownload2/5(...)p.XviD.AC3.html

Streszczenie:

Zdobywca Oscara Andrzej Wajda przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół, ale także przez jedno z mieszkań na gdańskim osiedlu z wielkiej płyty. Reżyser wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności człowieka w charyzmatycznego przywódcę. To opowieść o mężu, ojcu, prostym robotniku, który wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności.

http://vimeoo.net/doownload2/5(...)p.XviD.AC3.html

gatunek: Biograficzny Dramat
produkcja: Polska
premiera: 4 października 2013 (Polska) 5 września 2013 (świat)
reżyseria: Andrzej Wajda
scenariusz: Janusz Głowacki

Najlepsza odpowiedź

Florenc [12.09.13, 16:57]

Wczoraj ogladalismy z dziewczyna, jej sie podobala bardziej niz mnie :) Obejrzelismy tutaj w bardzo dobrej jakosci i za darmo: miniurl.com/9t1l

Inne odpowiedzi

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
  • Joene [11.09.13, 16:51]

Wczoraj ogladalismy z dziewczyna, jej sie podobala bardziej niz mnie :) Obejrzelismy tutaj w bardzo dobrej jakosci i za darmo: tinyurl.com/qeq5jvv

• Joene [11.09.13, 16:54]

Rewelka polecam bardzo dobrze zrobiony ogladalem ze znajomymi na tej stronie jedyna jaka znalazlem z darmowa rejestracja: tinyurl.com/qhuru8e

• gość [11.09.13, 19:23]

Wałęsa. Człowiek z nadziei (2013)

Jak stało się możliwym, by jeden człowiek potrafił tak bardzo zmienić współczesny świat? W filmie o Lechu Wałęsie pytanie to stawia Andrzej Wajda . Wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy reżyser próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności robotnika w charyzmatycznego przywódcę. Kontrowersyjny, niepozbawiony słabości wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności, co dało energię dla przemian przerastających ówczesną wyobraźnię.

1k.pl/obejrzyj

• najlepsza Florenc [12.09.13, 16:57]

Wczoraj ogladalismy z dziewczyna, jej sie podobala bardziej niz mnie :) Obejrzelismy tutaj w bardzo dobrej jakosci i za darmo: miniurl.com/9t1l

• Tolovier [14.09.13, 14:31]

Wlasnie obejrzalem ten film, jeden z lepszych w tym roku odemnie 9/10. Ogladalem z tej stronki super jakosc za friko: miniurl.com/9txV

• Rodriguez [17.09.13, 16:23]

Wczoraj ogladalismy z dziewczyna, jej sie podobala bardziej niz mnie :) Obejrzelismy tutaj w bardzo dobrej jakosci i za darmo: miniurl.com/5ibc

• gość [02.10.13, 17:41]

GUNWO

• gość [13.11.13, 17:30]

Jesteście żałośni podajecie strony mówiąc że jest za darmo a trzeba płacić a i tak pewnie tego filmu tam nie ma.

• gość [24.11.13, 18:53]

naciągacze p******i

• gość [19.01.14, 16:03]

h*j wam w srake i wydupcze ci tą dziewczyne

Dodaj odpowiedź

Odpowiada:

:)